Postele z masívu

Pri kúpe novej postele by ste mali zvážiť výhody nákupu postele z masívu. Predstavíme vám niektoré z výhod, ktoré poskytujú masívne postele pre vás, váš pohodlný a zdravý spánok.

Prirodzená krása masívneho dreva

Masív poskytuje prirodzenú krásu prírodného dreva. Výber kvalitného dreva z ktorého je posteľ vyrobená vnesie do vašej spálne jedinečný zdroj krásy. Drevo poskytuje množstvo variácii a vzorov, a každá posteľ bude prinášať jedinečný – originálny vzhľad. Napríklad firma Artifex, ktorá sa mnoho rokov špecializuje na tento druh výroby, poskytuje prepracované spoje postele, vďaka ktorým sa úspešne odstraňujú mnohé nedostatky postelí iných značiek.

Kúpa masívnej postele je investícia do zdravia rodiny a príjemného prostredia. Za každú predanú posteľ vysádza firma Artifex sadenicu stromu do novozaloženého porastu na území Javorníkov.

Ručná výroba

Masívne postele z dielne Artifex sú ručne vyrábane zručnými majstrami priamo na zákazku. Umožňuje to individuálny prístup, a dokonalé prispôsobenie potrebám klienta. Zaistí sa tak dizajn, ktorý bude dokonale zodpovedať vašim požiadavkám.

Postele sú vyrobené na mieru. Jednoducho je možné zohľadniť potrebné zmeny rozmerov, vybrať si môžete zo širokej farebnej škály a iných úprav na mieru podľa vašich potrieb a očakávaní.

Doplnky a životnosť drevených postelí

K posteli z masívu si môžete objednať rôzne doplnky. Vybrať si môžete nočné stolíky a iné doplnky, ktoré vhodne doplnia dizajn postele.

Každá posteľ z dielne Artifex je zhotovená tak, aby bola skutočne odolná a poskytovala vám stabilné pohodlie po dlhý čas. Aj pri vysokom zaťažení sa môžete spoľahnúť na bezkonkurenčnú kvalitu masívnych postelí Artifex. Všetko sa vyrába doma na Slovensku, len pár kusov ročne v najvyššej kvalite. Už na prvý pohľad zistíte, že sú neporovnateľné s lacnejšími ,,masívnymi“ posteľami.